Tričko s vlastním potiskem

Sháníte dárek k narozeninám nebo k Vánocům pro své milované? Máte nápad, ale nevíte, jak ho zpracovat?

My Vám rádi pomůžeme s grafickým návrhem Vaší myšlenky a pak můžete všechny překvapit origináním nápisem na trička, bodyčka, tašky, pytlíky, povlaky na polštáře, zástěry, penály a jiné. Můžete také využít možnost výběru z našeho portfolia vytvořených motivů pro inspiraci.

Jak může vypadat vaše zadání?

Dobrý den,
kamarád bude slavit svoje třicetiny a já bych mu rád daroval tričko s nějakým motivem. Rád hraje vojenské počítačové hry, tak bych prosil něco v tomto duchu. Tričko velikost L.
Dobrý den,
děkujeme za zprávu. Posíláme grafický návrh, kde je motiv v černé barvě na bílém tričku.
Dobrý den,
super, děkuji. Mohu poprosit o zaslání varianty kde motiv bude neonově modrý na černém tričku a já bych se rozhodl, které bych mu vybral.
Dobrý den,
není problém.

Jak vyrábíme motiv na textil?

Váš motiv vytvoříme v digitální podobě v tzv. vektorové grafice. Speciální program poté vygeneruje "cestu" pro nůž řezacího plotteru, do kterého předem umístíme jednobarevnou nažehlovací fólii. Následně plotter vyřeže motiv do této fólie, ze které je nutné odstranit nepotřebný materiál okolo motivu. Pak už jen stačí vyřezanou folie s motivem správně napozicovat na textil a vložit do termolisu, který oba materiály "speče" dohromady.

Proč používáme nažehlovací fólie?

Každá technologie má své výhody i nevýhody a u této se nám líbí, že můžeme používat fólie, které jsou např. semišové, což u ostatních technologíí není možné.

Další velká výhoda je, že si nemusíte nechávat vyrábět pouze jeden motiv stále stejný jako je tomu u např. sítotisku (cca 300Kč za motiv na jednom sítu), ale každý motiv na každém tričku může být rozdílný tzn. originální za nepatrně rozdílnou cenu.

Seznam barev fólií

Běžné
 
S kovovým leskem
 
Neonové
 
Semišové
 
0